Vybíráme barvu zdi v kuchyních

4. února 2014 v 0:26 | Josef Barták |  Kuchyně
Při vybírání barvy do kuchyně si mnozí z vás myslí, že tipickou barvou je oranžová nebo zelená. Nejste na omylu, ale dbejte na to, že jsou barvy rozdělené do několika typů. Třeba smývatelné barvy. Když budete malovat kuchyň, tak se hodí více smývatelná barva, protože přeci jenom, je to kuchyň. Přiznejme si, že nám občas z pánvičky vystříkne kousek nečistoty na zeď. Na druhou stranu se také musíme zaměřit, zda barva ničí bakterie. Vaříme, smažíme, pečeme a nechceme, aby se nám do jídla vloupal nějaký parazit a jídlo, popřípadě tělo znehodnotil. Parazité se pohybují po stěnách a jsou tak malé, že nejsou ani vidět. Tak jsou tedy vynalezeny barvy, které je zneškodní.

Zpět k barvám


Oranžová barva podporuje chuť k jídlu, ale záleží, jestli v danné místnosti jíte nebo jenom vaříte, či smažíte a pečete.Teplé odstíny jsou velice dobré, protože ráno tělu dodávají impuls probuzení a večer oživení. Každý nemáme rádi vstávání, ale když se projdeme do kuchyně a uvidíme tam oranžovou barvu, hned nám je lépe. Večer, když potřebujete s dětmi udělat domácí úkoly, tak se barva oranžová také hodí. Dodá vám energii a vy si budete moci úžívat poslední chvíle vašeho večera v poklidu a bez stresu. Smývatelná barva vám sníží úklid kuchyně a déle vydrží.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama