Návrhy koupelen

26. května 2014 v 11:43 |  Koupelny
Před započetím výstavby nové koupelny či před rekonstrukce koupelny původní je nejdůležitější ujasnit si, co od budoucí koupelny očekáváme.
Mezi hlavní kritéria při navrhování patří počet osob, které budou koupelnu používat včetně jejich věku, zda se raději koupeme či sprchujeme či zda do koupelny potřebujeme umístit například pračku.
Pro to, abychom si mohli udělat co nejpřesnější představu o nové koupelně, nám nejlépe poslouží detailní návrh koupelny, který kromě půdorysu s dispozicí obsahuje i 3D animaci pro skutečně reálný náhled budoucího stavu.
Návrhy koupelen vytváří zkušený projektant, který dokáže i na malém prostoru vymyslet řešení, které by laika vůbec nenapadlo. Při vytváření návrhu využívá svojí znalost kompletní nabídky zařizovacích předmětů (vany, sprchové kouty, umyvadla, koupelnová nábytek atd.), které jsou na trhu dostupné a to i včetně sérií s atypickým rozměrem či tvarem.
Tvorba detailního návrhu koupelny nám tak pomůže nejen při hledání nové optimální dispozice, ale i při tvorbě finální kalkulaci ceny.

Návrh koupelny zobrazuje i reálnou pokládku obkladů a dlažby včetně spárořezu, což nám umožňuje optimalizovat množství objednaného zboží a zároveň slouží jako návod pro obkladače.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama