Kuchyně na míru

12. června 2014 v 11:08 | 3Dnavrhy.cz |  Kuchyně
Po tom, co se rozhodneme pro koupi nové kuchyně, nás čeká rozhodnutí druhé a to, zda vybereme kuchyň "konfekční" z nabídky prodejen nábytku či hobby marketů, či zda si necháme vyrobit kuchyň na míru.
Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že ani v panelákovém bytě se výměna kuchyňské linky nemusí provést způsobem kus za kus, kdy se na původní místo vybere nová kuchyně v rozměru 2.65m.
Daleko praktičtější a samozřejmě i hezčí je nechat si vyrobit kuchyni takzvaně na míru. Toto řešení nám přinese kromě široké nabídky materiálů a jejich designů i využití každého volného centimetru ve Vaší kuchyni. Kuchyně na míru dokáže mimo jiné vyřešit i tzv. mrtvé rohy pomocí výsuvných, úložných systémů.
Při výrobě kuchyní na míru je používáno lamino s takzvanou ABS hranou, která je lepena s přesahem pod vysokým tlakem, čímž je zaručena vysoká kvalita a trvanlivost této hrany. Rovněž výběr prosklení, systému otvírání a dorazů, madel a vnitřních uspořádání jednotlivých skříněk a zásuvek je již jen na zákazníkovi.
Zkrátka vlastní výběr materiálu a specifikace vybavení nám umožní sestavit si kuchyň, která bude plně odpovídat Vašim představám a přáním.

Rozdíl v ceně "konfekční" kuchyně a kuchyně na míru je dle mého názoru plně vykompenzován kvalitou a životností materiálů, praktickou využitelností kuchyně a také dodaným servisem, který obsahuje jak montáž kuchyně, tak i její osazení spotřebiči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama