Návrhy interiérů

9. června 2014 v 21:40 | Koblih |  Interiéry
Stejně jako při návrhu koupelen i při návrhu interiérů je na začátku nejdůležitější určit si přesné využití jednotlivých místností. Například u pokoje pro hosty je důležité rozhodnout, zda bude využívána čistě pro ubytování návštěv, nebo zda jí budeme používat i jako pracovnu, čemuž bychom měli přizpůsobit celý návrh.
Práci bytového architekta ocení i naše děti, kterým může navrhnout dětský pokoj, který bude kombinovat dětskou ložnici s hernou a studovnou s přihlédnutím ke všem ergonomickým požadavkům.
Návrhy interiérů vytváříme nejen z důvodu návrhu optimálního dispozičního řešení, ale i z důvodu možnosti vyzkoušení a sladění různých druhů a typů nábytku, podlahových krytin a například výmalby či obkladu.
Návrh interiéru včetně 3D animace nám umožní "procházení" v nově zařízených interiérech a tak si můžeme prohlédnout, jak nám k sobě ladí jednotlivé kusy nábytku.
Při tvorbě návrhu interiérů jsou řešeny i detaily jako umístění a případně i "zamaskování" radiátorů, různé niky či garnýže na záclony.

Takto vytvořené návrhy jistě poslouží i ostatním dodavatelům pro vytvoření reálné představy o budoucí podobě interiérů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama