Srpen 2015

3D NET Kompletace a řízení zakázek

4. srpna 2015 v 18:10 | 3D Návrhy s.r.o.
Dnes 4.8.2015 spouští společnost 3D Návrhy, po ročním vývojí systém 3D NET verzi 1.0 vlastní aplikací kterou jsme vytvořili na míru, pro kompletací a řízení zakázek.

Pro kompletaci a řízení zakázek bude používát firma 3D návrhy vlastní aplikační systém 3D-NET, který vytvořili na míru dle vlastních potřeb. Výhodou systému je rychlé vytvoření cenové nabídky, časového harmonogramu a organizace veškerých záležitostí. Zákazník má přístup do klientské sekce, kde přehledně vidí celý projetk včetně aktuálního stavu.
Systém beží on-line na adrese http://3d-net.cz/

VLASTNOSTI: S pomoci systému 3D-NET vytvoříte profesionální komplexní nabídku, během několika hodin od všech kolegů nebo zaměstnaců.

heartDOSTUPNOST:
3D-NET nemusíte instalovat na Váš počítač. Stačí mít připojení k internetu a do systému se dostanete odkudkoli pomocí počítače, tabletu nebo telefonu.
Systém Vám umožní rychle a efektivně vytvořit nabídku pro klienta. Pro výpočet použivá komplexní kalkulačky , které za Vás vypočítají spotřebu materiálů. Stačí zadat pouze m2 nebo bm.
Harmonogram, kterým disponuje 3D-Net dynamickyhlídá duplicitu termínů a ihned Vás upozorní na nesrovnalost. Díky harmonogramu, se Vám již nestane, že budete mít zaměstnance ve stejnou dobu na dvou místech zároveň.
Pomocí systému 3D-NET budete mít okamžitý přehled o všech projektech. Systém Vám zobrazí aktuální zisk, náklady a další hodnoty z projektu na jedné přehledné stránce.
Mají vlastní přistup dosystému s odpovídajícími přístupovými právy. Zaměstnanci na základě 3D návrhu vypočítají svojí nabídku a pošlou ji operátorovi.

Operátor kompletuje nabídku od kolegů, nebo zaměstnanců pro klienta. Nabídku má hotovou za pár minut a může ji poslat klientovi. Systém disponuje fakturací. Své nabídky rychle přeměníte na fakturu.
Objednejte pohodlně zboží od dodavatelů přes systém 3D-NET a mějte okamžitý přehled o stavu zboží . Dodavatel Vám potvrdí objednávku. Díky tomu budete vědět, že je vše v pořádku.
Každý klient má svojí klientskou sekci, kde vidí aktuální stav projektu. Sekce je zabezpečena heslem, které obdrží e-mailem.

Vše pomoci aplikace 3D-NET.
Systém na míru upravíme pro každého uživatele nebo firmu (stavební nebo výrobní společnosti, právní kanceláře, realitní kanceláře, IT společnosti, sálony krásy, atd... ). Systém se hodí pro společnosti s více zaměstnanci , kteří pracují nad jedním nebo více projektech.