3D NET Kompletace a řízení zakázek

4. srpna 2015 v 18:10 | 3D Návrhy s.r.o.
Dnes 4.8.2015 spouští společnost 3D Návrhy, po ročním vývojí systém 3D NET verzi 1.0 vlastní aplikací kterou jsme vytvořili na míru, pro kompletací a řízení zakázek.

Pro kompletaci a řízení zakázek bude používát firma 3D návrhy vlastní aplikační systém 3D-NET, který vytvořili na míru dle vlastních potřeb. Výhodou systému je rychlé vytvoření cenové nabídky, časového harmonogramu a organizace veškerých záležitostí. Zákazník má přístup do klientské sekce, kde přehledně vidí celý projetk včetně aktuálního stavu.
Systém beží on-line na adrese http://3d-net.cz/

VLASTNOSTI: S pomoci systému 3D-NET vytvoříte profesionální komplexní nabídku, během několika hodin od všech kolegů nebo zaměstnaců.

heartDOSTUPNOST:
3D-NET nemusíte instalovat na Váš počítač. Stačí mít připojení k internetu a do systému se dostanete odkudkoli pomocí počítače, tabletu nebo telefonu.
Systém Vám umožní rychle a efektivně vytvořit nabídku pro klienta. Pro výpočet použivá komplexní kalkulačky , které za Vás vypočítají spotřebu materiálů. Stačí zadat pouze m2 nebo bm.
Harmonogram, kterým disponuje 3D-Net dynamickyhlídá duplicitu termínů a ihned Vás upozorní na nesrovnalost. Díky harmonogramu, se Vám již nestane, že budete mít zaměstnance ve stejnou dobu na dvou místech zároveň.
Pomocí systému 3D-NET budete mít okamžitý přehled o všech projektech. Systém Vám zobrazí aktuální zisk, náklady a další hodnoty z projektu na jedné přehledné stránce.
Mají vlastní přistup dosystému s odpovídajícími přístupovými právy. Zaměstnanci na základě 3D návrhu vypočítají svojí nabídku a pošlou ji operátorovi.

Operátor kompletuje nabídku od kolegů, nebo zaměstnanců pro klienta. Nabídku má hotovou za pár minut a může ji poslat klientovi. Systém disponuje fakturací. Své nabídky rychle přeměníte na fakturu.
Objednejte pohodlně zboží od dodavatelů přes systém 3D-NET a mějte okamžitý přehled o stavu zboží . Dodavatel Vám potvrdí objednávku. Díky tomu budete vědět, že je vše v pořádku.
Každý klient má svojí klientskou sekci, kde vidí aktuální stav projektu. Sekce je zabezpečena heslem, které obdrží e-mailem.

Vše pomoci aplikace 3D-NET.
Systém na míru upravíme pro každého uživatele nebo firmu (stavební nebo výrobní společnosti, právní kanceláře, realitní kanceláře, IT společnosti, sálony krásy, atd... ). Systém se hodí pro společnosti s více zaměstnanci , kteří pracují nad jedním nebo více projektech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama